Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Carey

WhatsApp : +8615168285408861318696985586183681603478618701623536

Free call
Linia produkcyjna

Lokalizacja fabryki Hangzhou Dreamy Technology znajduje się w pięknym chińskim mieście Hangzhou.Jest 3000 metrów kwadratowych w NO15, Xianxing Road, Xianlin Town, Yuhang District.

Ogólnie rzecz biorąc, zgodnie z planem cargo działu sprzedaży, a także zdolnościami produkcyjnymi warsztatu, dział produkcji bierze odpowiedzialność za organizację i układa roczny i miesięczny plan produkcji firmy.

Po drugie, dział produkcji odpowiada również za organizację kontyngentu zużycia materiałów oraz różnych wskaźników techniczno-ekonomicznych produkcji.

Po trzecie, zgodnie z wymogami rocznego i miesięcznego planu produkcji firmy, dział produkcji musi terminowo zorganizować plan wdrożenia, opracować harmonogram produkcji.

Następnie linia produkcyjna bierze również odpowiedzialność za wszystkie harmonogramy produkcji firmy, regularnie organizuje spotkania dotyczące harmonogramowania produkcji, organizuje produkcję na skalę, wzmacnia zarządzanie kwotami, zmniejsza zużycie, poprawia wydajność pracy, w ścisłej zgodności z rodzajem, ilością, jakością, dostawą, bezpieczeństwem i inne wymagania do wykonania zadań produkcyjnych

Oprócz tego istnieje ścisły i jasny podział na pracę na linii produkcyjnej, która obejmuje obróbkę, montaż i kontrolę.Podział pracy jest oczywistą cechą przetwórstwa, która poprawia wydajność pracy.I każdy musi zostać przeszkolony, zanim zostanie pracownikiem.Wszystkie te rzeczy sprawiają, że każdego dnia można wyprodukować 3000 sztuk i zapewnić terminową wysyłkę.Każdy produkt posiada specjalne opakowanie gwarantujące bezpieczeństwo produktów.Kontrola przed wysyłką to szacunek dla klientów.

Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd linia produkcyjna fabryki 0

OEM / ODM

Posiadamy własny personel techniczny, możemy zaakceptować wymagania ODM i OEM.

 

OEM

Zgodnie z wymaganiami innych dostawców są oni odpowiedzialni za projektowanie i rozwój, kontrolują sprzedaż, a my możemy być producentem oryginalnego sprzętu, ponieważ mamy ścisły i przejrzysty system zarządzania oraz wydajne zdolności produkcyjne, aby pomóc im zakończyć produkcję produktów i akcesoria.Technika i perfekcyjny system zarządzania zapewniają jakość produktów i terminową wysyłkę.

 

ODM

Technika i koncepcja ulegają ciągłej poprawie w ciągu 8 lat produkcji, ponieważ każdy kraj ma swój własny standard specyfikacji i niemożliwe jest, aby nasze produkty były odpowiednie dla wszystkich krajów, ODM to dobry sposób na rozszerzenie naszego rynku.Co więcej, personel techniczny ma wieloletnie doświadczenie i znał specyficzne wymagania rynkowe każdego kraju.Dzięki temu mogą dokładnie określić wymagania klientów.Dlatego mamy możliwość projektowania i produkcji dla innych firm zgodnie z ich specyfikacją i wymaganiami.Na przykład, czas naszych produktów to zawsze 3 godziny, ale możemy zmienić czas zgodnie z wymaganiami klienta poprzez wymianę baterii.Inne specyfikacje, takie jak działanie, typ lampy, bateria, kolor czerwony i LOGO itd., można poprawić zgodnie z wymaganiami klientów.Oczywiście klienci muszą podać rozmiar i spełnić określone wymagania.ODM to sposób na zaoszczędzenie czasu klientów.

 

Witamy zamówienia zagranicznych dostawców i producentów.

R & D

W naszym Dziale Badań i Rozwoju pracuje 10 osób.Większość ich specjalizacji związana jest z elektroniką.Nie ma wątpliwości, że są profesjonalistami i znają się na wszelkiego rodzaju specyfikacjach.Kierownik działu R&D ma prawie 15-letnie doświadczenie badawcze i potrafi poradzić sobie z wszelkimi problemami podczas badań.Regularną zasadą jest szkolenie personelu technicznego co miesiąc w celu doskonalenia umiejętności i lepszego zrozumienia produktów.

Sprzęt używany do głównych badań obejmuje następujące cztery typy:

1. Integrujące sfery:

Jest to sprzęt służący do pomiaru jasności, czyli testowania strumienia świetlnego produktów.

2. Maszyna do lutowania na fali:

Osiągnie połączenie między spawaniem komponentów a podkładką PCB.Innymi słowy służy do lutowania płytek drukowanych.

3. Tablica testowa starzenia:

Aging Test Board służy do testowania wydajności produktów i wybierania dobrych produktów

4. Stała temperatura i wilgotność powietrza Chaner:

Ma to na celu symulację różnych warunków środowiskowych i testowanie produktów.

Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd linia produkcyjna fabryki 0

Teraz, dzięki ciągłym badaniom, czas trwania większości produktów może wynosić ponad 3 godziny, a styl produktów to ponad 100. Co więcej, możemy być OEM i ODM zgodnie z wymaganiami klientów.

 

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość