Chiny Wodoodporne światło awaryjne producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Carey

Free call
Linia produkcyjna
Lokalizacja fabryki Hangzhou Dreamy Technology znajduje się w pięknym mieście Chin, Hangzhou. W NO15 znajduje się 3000 metrów kwadratowych, Xianxing Road, Xianlin Town, Yuhang District.

Ogólnie rzecz biorąc, zgodnie z planem ładunkowym działu sprzedaży, a także zdolności produkcyjnych warsztatu, dział produkcji bierze odpowiedzialność za organizację i organizuje roczny i miesięczny plan produkcji firmy.

Po drugie, dział produkcji jest również odpowiedzialny za organizację kwoty zużycia materiałów i różnych wskaźników technicznych i ekonomicznych produkcji.

Po trzecie, zgodnie z wymaganiami rocznego i miesięcznego planu produkcyjnego firmy, dział produkcji musi zorganizować plan wdrożenia, terminowy harmonogram produkcji.

Następnie linia produkcyjna bierze również odpowiedzialność za wszystkie harmonogramy produkcji w firmie, regularnie organizuje spotkania dotyczące planowania produkcji, organizuje produkcję na skalę, wzmacnia zarządzanie kwotami, zmniejsza zużycie, poprawia wydajność pracy, ściśle w zależności od rodzaju, ilości, jakości, dostawy, bezpieczeństwa i inne wymagania do wykonania zadań produkcyjnych

Oprócz tego istnieje ścisły i jasny podział na prace na linii produkcyjnej, który obejmuje przetwarzanie, montaż i kontrolę. Podział pracy jest oczywistą cechą przetwarzania, która poprawia wydajność pracy. I każdy musi zostać przeszkolony, zanim zostanie pracownikiem. Wszystko to sprawia, że ​​można wyprodukować 3000 sztuk każdego dnia i zapewnić terminowość wysyłki. Każdy produkt ma specjalne opakowanie gwarantujące bezpieczeństwo produktów. Kontrola przed wysyłką to szacunek dla klientów.

OEM / ODM
Posiadamy własny personel techniczny, możemy zaakceptować wymóg ODM i OEM.

OEM

Zgodnie z wymaganiami innych dostawców, są oni odpowiedzialni za projekt i rozwój, kontrolują sprzedaż, a my możemy być producentem oryginalnego sprzętu, ponieważ mamy ścisły i przejrzysty system zarządzania i wydajne zdolności produkcyjne, aby pomóc im zakończyć produkcję produktów i akcesoria. Technika i doskonały system zarządzania gwarantują jakość produktów i terminowość dostaw.

ODM

Technika i koncepcja cały czas się poprawiają podczas 8-letniej produkcji, ponieważ każdy kraj ma swój własny standard specyfikacji i niemożliwe jest, aby nasze produkty były odpowiednie dla wszystkich krajów, ODM to dobry sposób na rozszerzenie naszego rynku. Co więcej, personel techniczny ma wieloletnie doświadczenie i wiedział o specyficznych wymaganiach rynkowych każdego kraju. Dzięki temu mogą dokładnie określić wymagania klientów. Dlatego mamy zdolność do projektowania i tworzenia produktów dla innych firm zgodnie z ich specyfikacją i wymaganiami. Na przykład czas naszych produktów wynosi zawsze 3 godziny, ale możemy zmienić czas zgodnie z wymaganiami klientów poprzez zmianę baterii. Inne specyfikacje, takie jak obsługa, lampa tyepe, bateria, czerwony i LOGO itd., Można ulepszyć jako wymaganie klientów. Oczywiście klienci muszą podać rozmiar i spełnić szczególne wymagania. ODM to sposób na zaoszczędzenie czasu klientów.

Witamy zamówień zagranicznych dostawców i producentów.

R & D
W naszym Dziale Badań i Rozwoju pracuje 10 pracowników. Większość ich specjalizacji jest związana z elektroniką. Nie ma wątpliwości, że są zawodowi i są znani ze wszystkich rodzajów specyfikacji. Menedżer działu badawczo-rozwojowego ma doświadczenie badawcze od prawie 15 lat i może poradzić sobie ze wszystkimi różnymi problemami podczas badań. Regularną regułą jest, że personel techniczny byłby szkolony co miesiąc w celu poprawy umiejętności i głębszego zrozumienia produktów.

Sprzęt wykorzystywany do głównych badań obejmuje następujące cztery typy:

1. Intergrating Spheres:

Jest to sprzęt używany do pomiaru jasności, co oznacza testowanie strumienia świetlnego produktów.

2. Maszyna do lutowania falowego:

Umożliwi to połączenie między spawaniem komponentów a podkładką PCB. Innymi słowy, należy lutować PCB.

3. Tablica testów starzenia:

Rada ds. Testów Starzenia się testuje wydajność produktów i wybiera dobre produkty

4. Stała temperatura Wilgotność Chanber:

Oznacza to symulację różnych warunków środowiskowych i produktów testowych.

Teraz, dzięki ciągłym badaniom, czas trwania większości produktów może utrzymywać się dłużej niż 3 godziny, a styl produktów przekracza 100. Co więcej, możemy być OEM i ODM zgodnie z wymaganiami klientów.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość