Wyślij wiadomość
Home >

Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd profil firmy

Wycieczka po fabryce
Production Line

Lokalizacja fabryki Hangzhou Dreamy Technology znajduje się w pięknym chińskim mieście Hangzhou.Jest 3000 metrów kwadratowych w budynku 5, nr 26, Nangonghe Road, Yuhang District, Hangzhou, Zhejiang, Chiny (kontynent).

 

Ogólnie rzecz biorąc, zgodnie z planem ładunkowym działu sprzedaży, a także możliwościami produkcyjnymi warsztatu, dział produkcji bierze odpowiedzialność za organizację i organizuje roczny i miesięczny plan produkcji firmy.

 

Po drugie, dział produkcji jest również odpowiedzialny za organizację kontyngentu zużycia materiałów oraz różnych wskaźników technicznych i ekonomicznych produkcji.

 

Po trzecie, zgodnie z wymaganiami rocznego i miesięcznego planu produkcji firmy, dział produkcji musi terminowo zorganizować plan wdrożenia, główny harmonogram produkcji.

Następnie linia produkcyjna bierze również odpowiedzialność za wszystkie harmonogramy produkcji firmy, regularnie organizuje spotkania dotyczące planowania produkcji, organizuje produkcję na dużą skalę, wzmacnia zarządzanie kwotami, zmniejsza zużycie, poprawia wydajność pracy, w ścisłej zgodności z rodzajem, ilością, jakością, dostawą, bezpieczeństwem oraz inne wymagania do realizacji zadań produkcyjnych

 

Poza tym istnieje ścisły i jasny podział pracy na linii produkcyjnej, który obejmuje obróbkę, montaż i kontrolę.Podział pracy jest oczywistą cechą w przetwórstwie, która poprawia wydajność pracy.I każdy musi zostać przeszkolony, zanim zostanie pracownikiem.Wszystkie te rzeczy umożliwiają produkcję 3000 sztuk każdego dnia i zapewnienie terminowej wysyłki.Każdy produkt ma specjalne opakowanie gwarantujące bezpieczeństwo produktów.Kontrola przed wysyłką to szacunek dla klientów.

Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd linia produkcyjna fabryki 0

OEM/ODM

Posiadamy własny personel techniczny, możemy zaakceptować wymagania ODM i OEM.

 

OEM

Zgodnie z wymaganiami innych dostawców, są oni odpowiedzialni za projektowanie i rozwój, kontrolują sprzedaż, a my możemy być producentem oryginalnego sprzętu, ponieważ mamy ścisły i jasny system zarządzania oraz wydajne moce produkcyjne, aby pomóc im zakończyć produkcję produktów i akcesoria.Technika i doskonały system zarządzania zapewniają jakość produktów i terminową wysyłkę.

 

ODM

Technika i koncepcja cały czas się poprawiają w ciągu 8 lat produkcji, ponieważ każdy kraj ma swój własny standard specyfikacji i niemożliwe jest, aby nasze produkty były odpowiednie dla wszystkich krajów, ODM to dobry sposób na rozszerzenie naszego rynku.Co więcej, personel techniczny ma wieloletnie doświadczenie i zna specyficzne wymagania rynku każdego kraju.Dzięki temu mogą dokładnie określić wymagania klientów.Dlatego mamy możliwość projektowania i produkcji dla innych firm zgodnie z ich specyfikacją i wymaganiami.Na przykład czas działania naszych produktów wynosi zawsze 3 godziny, ale możemy zmienić czas zgodnie z wymaganiami klientów poprzez wymianę baterii.A inne specyfikacje, takie jak działanie, typ lampy, bateria, czerwony i LOGO itd., Można poprawić zgodnie z wymaganiami klientów.Oczywiście klienci muszą podać rozmiar i spełnić określone wymagania.ODM to sposób na zaoszczędzenie czasu klientów.

 

Przyjmujemy zamówienia zagranicznych dostawców i producentów.

R&D

Nasz Dział Badań i Rozwoju zatrudnia 10 pracowników.Większość ich specjalizacji jest związana z elektroniką.Nie ma wątpliwości, że są profesjonalistami i znają wszelkiego rodzaju specyfikacje.Kierownik działu badawczo-rozwojowego ma prawie 15-letnie doświadczenie badawcze i potrafi poradzić sobie z różnymi problemami podczas badań.I jest stałą zasadą, że personel techniczny będzie szkolony co miesiąc w celu doskonalenia umiejętności i lepszego zrozumienia produktów.

Sprzęt używany do badań głównych obejmuje następujące cztery typy:

1. Sfery integrujące:

Jest to sprzęt służący do pomiaru jasności, czyli badania strumienia świetlnego produktów.

2. Maszyna do lutowania falowego:

Uzyskuje połączenie między spawaniem komponentów a podkładką PCB.Innymi słowy służy do lutowania płytek drukowanych.

3. Tablica testowa starzenia:

Tablica testowa starzenia służy do testowania wydajności produktów i wybierania dobrych produktów

4. Stała temperatura wilgotności Chanber:

Oznacza to symulowanie różnych warunków środowiskowych i testowanie produktów.

Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd linia produkcyjna fabryki 0

Teraz, dzięki ciągłym badaniom, czas trwania większości produktów może przekraczać 3 godziny, a styl produktów to ponad 100. Co więcej, możemy być OEM i ODM zgodnie z wymaganiami klientów.

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Wodoodporne światło awaryjne Dostawca. Prawa autorskie © 2015-2023 dreamylighting.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.