Wyślij wiadomość
Home >

Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd profil firmy

Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd
Company Details

Main Market:

Na calym swiecie

Business Type:

Producent , Eksporter , Firma Handlowa

Brands:

zhuiming

Rok założenia:

2006

Eksport szt.:

90% - 100%

Introduction

Hangzhou Dreamy Technology Co., Ltd.założona w 2006 roku, jest producentem i handlowcem specjalizującym się w badaniach, rozwoju i produkcji świateł awaryjnych.Wszystkie nasze produkty wykorzystują materiały chroniące środowisko, a my wykonujemy pliki oceny środowiskowej, które są pokazane w poniższych linkach do dokumentów.

Przedsiębiorstwa przemysłowe w prowincji Zhejiang (informacje o właścicielu).pdf

Hangzhou Dreamy Technology CO., LTD.pdf

 

Znajdujemy się w Hangzhou, gdzie ma wygodny dostęp transportowy.Wszystkie nasze produkty spełniają międzynarodowe standardy jakości i są bardzo cenione na wielu różnych rynkach na całym świecie.Jako producent możemy zagwarantować jakość produktów i zapewnić terminową wysyłkę.

 

 

Chiny Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd profil firmy 0

 

 

Nasza firma ma silną siłę techniczną, ponieważ mamy duży zespół inżynierów, więc OEM i ODM są akceptowane. W branży oświetlenia awaryjnego przeszliśmy również uwierzytelnianie systemu zarządzania jakością ISO9001: 2000.I otrzymujemy certyfikat CE.

 

Hot Tags: firma oświetleniowa LED, znaki wyjścia wejściowego, bezpośrednie oświetlenie awaryjne, produkty świateł awaryjnych, zielone światła awaryjne, zaślepka do gaszenia pożarów, przemysłowe światła awaryjne, przełącznik testowy światła awaryjnego, światło awaryjne strażaka, światło awaryjne projektu, akumulatorowe światło awaryjne LED , oświetlenie awaryjne LED, automatyczny obwód oświetlenia awaryjnego, naścienny znak ewakuacyjny, oświetlenie awaryjne LED na baterie, podświetlane znaki ewakuacyjne z podtrzymaniem bateryjnym, akumulator niklowo-kadmowy, natynkowa lampa ścienna LED z awaryjnym, wysokiej jakości ładowalne oświetlenie dolne LED i itp.

 

Dzięki 8-letniemu doświadczeniu w handlu eksportowym mamy własne wytyczne nie tylko systemu zarządzania, ale także zasady filozofii biznesu.Nalegamy na „Pierwszą jakość, pierwsze zaufanie i pierwszą usługę” jako naszą zasadę zarządzania kredytami, koncentrację na rynku międzynarodowym, dążenie do doskonałości.Cały czas naszym przekonaniem jest „szczera obsługa klienta i tworzenie wartości przedsiębiorstwa”.Jest to również celem działalności biznesowej na rynku, co oznacza, że ​​na pierwszym miejscu stawiamy interesy klienta, w zależności od reputacji na całe życie.Ponieważ naszą wiarą jest zwiększanie udziału w rynku poprzez nieustanne wysiłki, a następnie ustalenie własnego wizerunku przedsiębiorstwa i wysiłków na rzecz budowania pracowitego, agresywnego ducha przedsiębiorczości, dbałości o szczegóły i dążenia do doskonalenia wizji i integralności produktu, pasji, doskonałej koncepcji usług.Odkąd przedsięwzięcie biznesowe, krok po kroku, stopniowo otwierało się wokół rynków, produkty sprzedawane są w kraju i za granicą.Szczerze oczekujemy współpracy z Tobą i wygranej, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy;stwórzmy razem świetlaną przyszłość.

 

 

Tymczasem jesteśmy wrażliwi na rynek.Naszą zasadą jest to, że z dzisiejszej perspektywy nakreśla rozwój jutra wielkiego i dążymy do budowania najwyższej klasy linii produkcyjnych i linii usługowych, jakości przetrwania, innowacji i rozwoju oraz czekamy na nowych i starych klientów ramię w ramię, tworząc genialne.Zapraszamy wszystkie środowiska w kraju i za granicą do konsultacji i negocjacji biznesowych.

 

 

Jeśli masz jakiekolwiek zainteresowanie, pls skontaktuj się z nami za pomocą następujących informacji.

 

Dodaj: budynek 5, nr 26, Nangonghe Road, dzielnica Yuhang, Hangzhou, Zhejiang, Chiny (kontynent)

Tel: 0086-57188303726

Faks: 0086-57188302716

E-mail: sales@dreamylighting.com, Carey-wan@163.com

Skype: berta.dreamy

lisa.sun78

wesleyzhang86

            marzycielski

         

 

Service

1. Dostosowane:

Jesteśmy firmą handlową, a także producentem posiadającym profesjonalnych inżynierów, więc wszelkie wymagania naszych klientów dotyczące produktów będziemy starać się rozwijać i badać.Oznacza to, że dostępne są OEM i ODM, które obejmują:

  • Jedwabisty nadruk logo na produkcie
  • Produkty na zamówienie
  • Dostosowany pakiet

2. Jakość Produktów:

Z 8-letnią produkcją, a nasi inżynierowie wielokrotnie przeprowadzali badania, aby zapewnić wysoką jakość produktów.Tymczasem jesteśmy wrażliwi na rynek przez tak wiele lat doświadczenia w handlu.Zapewniamy projektowanie mody, rozsądną i konkurencyjną cenę oraz szybki czas realizacji.

 

3. Zapytanie

Każde zapytanie zostanie udzielone w ciągu 24 godzin.

 

4. Obsługa posprzedażna

  • Wszystkie produkty zostaną dokładnie sprawdzone pod względem jakości przed zapakowaniem.
  • Wszystkie produkty będą dobrze zapakowane przed wysyłką.
  • Wszystkie produkty i większość akcesoriów posiada 3 lata gwarancji.

5. Płatność

Możesz zapłacić za zamówienie za pośrednictwem: T/T, Western Union, Money Gram, L/C

 

History

Hangzhou Dreamy Technology Co., Ltd.założona w 2008 roku, jest producentem i handlowcem specjalizującym się w badaniach, rozwoju i produkcji świateł awaryjnych.Na początku jest tylko kilku pracowników, ale teraz wzrasta do 80.Dzięki 8-letniej produkcji nasi inżynierowie wielokrotnie przeprowadzali badania w celu poprawy jakości produktów.Obecnie nasze produkty sprzedają się na całym świecie i cieszą się dobrą reputacją zarówno wśród naszych klientów, jak i konkurencji.

 

Chiny Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd profil firmy 0

 

Na początku zakładania firmy nalegamy„Pierwsza jakość, pierwsze zaufanie i pierwsza usługa” jako nasza zasada zarządzania kredytami.Aby zapewnić lepszą przyszłość, nasz Dział Badań i Rozwoju nieustannie prowadzi badania w celu poprawy jakości produktów, skupienia się na rynku międzynarodowym i dążenia do doskonałości.

 

Specjalizujemy się w produkcji i handlu światłami awaryjnymi, nasze gorące tagi obejmują:Firma oświetleniowa LED, znaki wyjścia wejściowego, bezpośrednie światło awaryjne, produkty oświetlenia awaryjnego, zielone światła awaryjne, zaślepka do gaszenia pożarów, przemysłowe światła awaryjne, przełącznik testowy światła awaryjnego, światło awaryjne strażaka, światło awaryjne projektowe, akumulatorowe światło awaryjne LED, awaryjne LED światła ładujące, automatyczny obwód oświetlenia awaryjnego, naścienny znak wyjścia awaryjnego, oświetlenie awaryjne LED na baterie, oświetlone znaki wyjścia z podtrzymaniem bateryjnym, akumulator niklowo-kadmowy, natynkowa lampa ścienna LED z awaryjnym, wysokiej jakości akumulatorowe oświetlenie LED itp.

 

Po ciągłych wysiłkach ECONLITE, z silną firmą wpływową w Malezji, lepiej rozumie naszą firmę i nasze produkty, jest chętny do współpracy z nami i uzyskania długoterminowych relacji handlowych.

 

Jeśli chodzi o przyszłość, Hangzhou zhuiming Technology Co. Ltd ma jasny plan i ciężko nad nim pracuje.Mamy nadzieję utrzymać 200 pracowników w ciągu 5 lat i sprzedawać produkty na całym świecie w oparciu o wysoką jakość i konkurencyjną cenę.

 

Chiny Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd profil firmy 1

 

 

 

Our Team

Wybierasz Hangzhou Dreamy Techonology Co., Ltd., będziesz cieszyć się naszymi usługami o wartości dodanej i kompleksowymi usługami, to nasz obowiązek na zawsze.

 

Chiny Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd profil firmy 0

 

 

 

 

 

 

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Wodoodporne światło awaryjne Dostawca. Prawa autorskie © 2015-2023 dreamylighting.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.