Chiny Wodoodporne światło awaryjne producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Carey

Free call

Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd

Hangzhou Dreamy Technology Co., Ltd

Oferujemy profesjonalną dostawę świateł awaryjnych

 • Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd
 • Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd
 • Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd
 • Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd
 • Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter, Firma Handlowa
marki: zhuiming Ilość pracowników:
Coroczne wyprzedaże: Rok założenia: 2006
pc Export: 90% - 100%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie
Hangzhou Dreamy Technology Co., Ltd. założona w 2008 roku, jest producentem i handlowcem specjalizującym się w badaniach, rozwoju i produkcji świateł awaryjnych. Wszystkie nasze produkty korzystają z materiałów chroniących środowisko i robimy pliki oceny środowiskowej, które są pokazane w następujących linkach do dokumentów.

Przedsiębiorstwa przemysłowe w prowincji Zhejiang (informacje o właścicielu) .pdf

Hangzhou Dreamy Technology CO., LTD.pdf

Znajdujemy się w Hangzhou, gdzie ma dogodny dostęp do transportu. Wszystkie nasze produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i cieszą się dużym uznaniem na wielu różnych markach na całym świecie. Jako producent możemy zagwarantować jakość produktów i zapewnić terminową wysyłkę.

Nasza firma ma silną siłę techniczną, ponieważ mamy duży zespół inżynierów, więc OEM i ODM są akceptowani. W branży oświetlenia awaryjnego przeszliśmy również uwierzytelnianie systemu zarządzania jakością ISO9001: 2000. Otrzymujemy certyfikat CE.

Gorące Tagi: firma z oświetleniem LED, znaki wyjścia z wejścia, światła awaryjne bezpośrednio, produkty oświetlenia awaryjnego, zielone światła awaryjne, zaślepka do gaszenia pożaru, przemysłowe światła awaryjne, przełącznik testowy świateł awaryjnych, światło awaryjne strażaka, projektowe światło awaryjne, diodowe oświetlenie awaryjne , Diody LED do ładowania awaryjnego, automatyczny obwód światła awaryjnego, montowany na ścianie znak wyjścia awaryjnego, zasilane bateryjnie światło awaryjne LED, oświetlone znaki wyjścia z podtrzymaniem bateryjnym, akumulator niklowo-kadmowy, montowany na powierzchni kinkiet LED z awaryjnym, wysokiej jakości diodowym oświetleniem LED i itp.

Dzięki 8-letniemu doświadczeniu w handlu eksportowym mamy własne wytyczne nie tylko systemu zarządzania, ale także zasady filozofii biznesowej. Nalegamy na „Pierwszą jakość, pierwsze zaufanie i pierwszą usługę” jako naszą zasadę zarządzania kredytem, ​​koncentrując się na rynku międzynarodowym, dążymy do doskonałości. Cały czas naszym przekonaniem jest „szczera obsługa klienta i tworzenie wartości przedsiębiorstwa”. Jest to również cel działalności biznesowej na rynku, co oznacza, że ​​stawiamy interesy klientów na pierwszym miejscu, w zależności od reputacji na całe życie. Ponieważ naszą wiarą jest zwiększanie udziału w rynku poprzez nieustające wysiłki, a następnie ustalenie własnego wizerunku i wysiłku przedsiębiorstwa w budowaniu pracowitego, agresywnego ducha przedsiębiorczości, dbałości o szczegóły i dążenia do udoskonalenia wizji i integralności produktu, pasji, idealnej koncepcji usług. Od czasu przedsięwzięcia biznesowego, krok po kroku, stopniowo otwieranego na rynkach, produkty sprzedawano w kraju i za granicą. Szczerze oczekujemy współpracy z Tobą i wygranej, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy; stwórzmy razem świetlaną przyszłość.

Tymczasem jesteśmy wrażliwi na rynek. Naszą zasadą jest to, że z dzisiejszej perspektywy nakreśla rozwój jutra, i dąży do zbudowania najwyższej klasy linii produkcyjnych i linii serwisowych, jakości przetrwania, innowacji i rozwoju, i czekamy na nowych i starych klientów w parze, tworząc genialny. Zapraszamy wszystkie kręgi w kraju i za granicą na konsultacje i negocjacje biznesowe.

Jeśli masz jakiekolwiek zainteresowanie, pls skontaktuj się z nami poprzez następujące informacje.

Dodaj: No.15 Xianxing Road, Xianlin Industrial Zone, Yuhang Distric, Hangzhou 311122, prowincja Zhejiang, Chiny.

Tel: 0086-57188303726

Faks: 0086-57188302716

E-mail: sales@dreamylighting.com, Carey-wan@163.com

Skype: berta.dreamy

Historia
Hangzhou Dreamy Technology Co., Ltd. założona w 2008 r. jest producentem i handlowcem specjalizującym się w badaniach, rozwoju i produkcji świateł awaryjnych. Początkowo zatrudnionych jest tylko kilku pracowników, ale obecnie wzrasta do 80. Dzięki 8-letniej produkcji nasi inżynierowie nieustannie prowadzą badania w celu poprawy jakości produktów. Obecnie nasze produkty sprzedają się na całym świecie i cieszą się dobrą opinią zarówno naszych klientów, jak i naszych konkurentów.

Na początku tworzenia firmy nalegamy na „Pierwszą jakość, pierwsze zaufanie i pierwszą usługę” jako naszą zasadę zarządzania kredytem. Aby mieć lepszą przyszłość, nasz dział badawczo-rozwojowy nieustannie prowadzi badania, aby poprawić jakość produktów, skupić się na rynku międzynarodowym i dążyć do doskonałości.

Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży świateł awaryjnych, nasze gorące znaczniki obejmują: firmę oświetleniową LED, znaki wyjścia z wejścia, bezpośrednie światło awaryjne, produkty świateł awaryjnych, zielone światła awaryjne, zaślepkę do gaszenia pożaru, przemysłowe światła awaryjne, przełącznik testowy świateł awaryjnych, strażak światło awaryjne, projektowe światło awaryjne, diodowe światło awaryjne wielokrotnego ładowania, diodowe światła awaryjne, automatyczny obwód światła awaryjnego, montowany na ścianie znak wyjścia awaryjnego, zasilane bateryjnie światło awaryjne LED, oświetlone znaki wyjścia z podtrzymaniem bateryjnym, akumulator niklowo-kadmowy, montowana na powierzchni ściana LED lekkie z awaryjnym, wysokiej jakości diodami LED doładowującymi i itp.

Po nieustannych wysiłkach ECONLITE, z silną firmą wywierającą wpływy w Malezji, lepiej zrozumiemy naszą firmę i nasze produkty, jesteśmy gotowi współpracować z nami i uzyskać długoterminowe relacje handlowe.

Jeśli chodzi o przyszłość, Hangzhou zhuiming Technology Co. Ltd ma jasny plan i ciężko pracuje nad tym. Mamy nadzieję zatrzymać 200 pracowników w ciągu 5 lat i sprzedawać produkty na całym świecie w oparciu o wysoką jakość i konkurencyjną cenę.

 

 

Usługa
1. Dostosowane:

Jesteśmy firmą handlową, a także producentem posiadającym profesjonalnych inżynierów, więc wszelkie wymagania naszych klientów dotyczące produktów, postaramy się rozwijać i badać. Oznacza to, że OEM i ODM są dostępne, w tym:

 • Silkingowe logo na produkcie
 • Produkty konserwowane
 • Niestandardowy pakiet

2. Jakość produktów:

Dzięki 8-letniej produkcji, nasi inżynierowie nieustannie prowadzą badania, aby zapewnić wysoką jakość produktów. Tymczasem jesteśmy wrażliwi na rynek przez wiele lat doświadczenia w handlu. Zapewniamy projektowanie mody, rozsądną i konkurencyjną cenę oraz szybki czas realizacji.

3. Zapytanie

Każde zapytanie zostanie udzielone w ciągu 24 godzin.

4. Obsługa posprzedażna

 • Wszystkie produkty zostaną dokładnie sprawdzone przed zapakowaniem.
 • Wszystkie produkty będą dobrze zapakowane przed wysyłką.
 • Wszystkie produkty i większość akcesoriów ma 3 lata gwarancji.

5. Płatność

Możesz zapłacić za zamówienie za pośrednictwem: T / T, Western Union, Money Gram, L / C

Nasz zespół
Wybierasz Hangzhou Dreamy Techonology Co., Ltd., będziesz cieszyć się naszymi usługami o wartości dodanej i kompleksowej obsłudze, to nasz obowiązek na zawsze.

 • Alexandra

 • Daniel

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość