Chiny Wodoodporne światło awaryjne producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Carey

Free call
Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd

Hangzhou Dreamy Technology Co., Ltd

Zapewniamy profesjonalną dostawę świateł awaryjnych

 • Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd
 • Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd
 • Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd
 • Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd
 • Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter, Firma Handlowa
marki: zhuiming Ilość pracowników:
Coroczne wyprzedaże: Rok założenia: 2006
pc Export: 90% - 100%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

Hangzhou Dreamy Technology Co., Ltd.założona w 2006 roku, jest producentem i handlowcem specjalizującym się w badaniach, rozwoju i produkcji świateł awaryjnych.Wszystkie nasze produkty wykorzystują materiały chroniące środowisko i tworzymy pliki oceny środowiskowej, które są pokazane w poniższych linkach do dokumentów.

Przedsiębiorstwa przemysłowe w prowincji Zhejiang (informacje o właścicielu) .pdf

Hangzhou Dreamy Technology CO., LTD.pdf

 

Znajdujemy się w Hangzhou, gdzie ma wygodny dostęp do transportu.Wszystkie nasze produkty spełniają międzynarodowe standardy jakości i cieszą się dużym uznaniem na wielu różnych markach na całym świecie.Jako producent możemy zagwarantować jakość produktów oraz terminowość dostaw.

 

 

Chiny Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd profil firmy 0

 

 

Nasza firma ma dużą moc techniczną, ponieważ mamy duży zespół inżynierów, więc OEM i ODM są akceptowane.W branży oświetlenia awaryjnego przeszliśmy również uwierzytelnianie systemu zarządzania jakością ISO9001: 2000.Otrzymujemy certyfikat CE.

 

Hot Tags: Firma oświetleniowa LED, znaki wyjścia przy wejściu, światło awaryjne bezpośrednie, produkty oświetlenia awaryjnego, zielone światła awaryjne, zaślepka do straży pożarnej, przemysłowe światła awaryjne, wyłącznik testowy światła awaryjnego, światło awaryjne strażackie, światło awaryjne projektowe, akumulatorowe światło awaryjne LED , Oświetlenie awaryjne LED do ładowania, automatyczny obwód oświetlenia awaryjnego, znak wyjścia awaryjnego naścienny, oświetlenie awaryjne LED na baterie, podświetlane znaki wyjściowe z podtrzymaniem bateryjnym, akumulator niklowo-kadmowy, kinkiet LED do montażu powierzchniowego z awaryjnym, wysokiej jakości oświetlenie dolne LED z możliwością ładowania itp.

 

Dzięki 8-letniemu doświadczeniu w handlu eksportowym mamy własne wytyczne nie tylko dotyczące systemu zarządzania, ale także zasady filozofii biznesowej.Nalegamy na „Pierwsza jakość, pierwsze zaufanie i pierwsza usługa” jako nasza zasada zarządzania kredytami, skupienie się na rynku międzynarodowym, dążenie do doskonałości.Cały czas wierzymy, że „szczera obsługa klienta i tworzenie wartości przedsiębiorstwa”.Jest to również cel działań biznesowych na rynku, co oznacza, że ​​na pierwszym miejscu stawiamy interesy klienta, w zależności od reputacji na całe życie.Ponieważ naszą wiarą jest zwiększanie udziału w rynku poprzez nieustanne wysiłki, a następnie budowanie własnego wizerunku przedsiębiorstwa i wysiłek budowania pracowitego, agresywnego ducha przedsiębiorczości, dbałości o szczegóły i dążenie do doskonalenia wizji produktu i integralności, pasji, idealnej koncepcji usług.Odkąd to przedsięwzięcie biznesowe, krok po kroku, stopniowo otwierało się na rynkach, produkty były sprzedawane w kraju i za granicą.Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy;stwórzmy razem świetlaną przyszłość.

 

 

Tymczasem jesteśmy wrażliwi na rynek.Naszą zasadą jest to, że z dzisiejszej perspektywy zarysowuje rozwój jutrzejszego wielkiego i dążyć do budowania najwyższej klasy linii produkcyjnych i linii usługowych, jakości przetrwania, innowacji i rozwoju oraz czekamy na nowych i starych klientów ramię w ramię, tworząc genialne.Zapraszamy wszystkie środowiska w kraju i za granicą do udziału w konsultacjach i negocjacjach biznesowych.

 

 

Jeśli masz jakiekolwiek zainteresowanie, skontaktuj się z nami za pośrednictwem następujących informacji.

 

Dodaj: Budynek 5, nr 26, Nangonghe Road, dzielnica Yuhang, Hangzhou, Zhejiang, Chiny (kontynent)

Tel: 0086-57188303726

Faks: 0086-57188302716

E-mail: sales@dreamylighting.com, Carey-wan@163.com

Skype: berta.dreamy

lisa.sun78

wesleyzhang86

            cathyzhang.dreamy

         

 

Historia

Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd. Hangzhou Dreamy Technology Co., Ltd. established in 2008, is a manufacturer and trader specialized in the research, development and production of emergency lights. Założona w 2008 roku, jest producentem i sprzedawcą specjalizującym się w badaniach, rozwoju i produkcji świateł awaryjnych. At first, there are only several employees, but now, increasing to 80. Na początku jest tylko kilku pracowników, ale teraz wzrasta do 80. With 8 years production, our engineers have done research over and over to improve the quality of products. Przy 8-letniej produkcji nasi inżynierowie wielokrotnie przeprowadzali badania w celu poprawy jakości produktów. At present, our products sell all over the world and get a good reputation from our customers as well as our competitors. Obecnie nasze produkty sprzedają się na całym świecie i cieszą się dobrą opinią zarówno naszych klientów, jak i konkurencji.

 

Chiny Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd profil firmy 0

 

Na początku zakładania firmy nalegamy “First quality, first trust, and first service” as our credit management principle. „Pierwsza jakość, pierwsze zaufanie i pierwsza usługa” jako nasza zasada zarządzania kredytami. In order to make a better future, our R&D Department make research over and over to improve quality of products, focus on international market, and strive for excellence. Aby zapewnić lepszą przyszłość, nasz Dział Badań i Rozwoju nieustannie prowadzi badania w celu poprawy jakości produktów, koncentracji na rynku międzynarodowym i dążenia do doskonałości.

 

Specjalizujemy się w produkcji i handlu światłami awaryjnymi, nasze gorące tagi to: Firma oświetleniowa LED, znaki wyjścia wejściowego, bezpośrednie światło awaryjne, produkty świateł awaryjnych, zielone światła awaryjne, zaślepka do gaszenia pożarów, przemysłowe światła awaryjne, wyłącznik testowy światła awaryjnego, światło awaryjne strażaka, światło awaryjne projektu, światło awaryjne LED, światło awaryjne LED światła do ładowania, automatyczny obwód światła awaryjnego, ścienny znak wyjścia awaryjnego, akumulatorowe światło awaryjne LED, oświetlone znaki wyjścia z podtrzymaniem bateryjnym, akumulator niklowo-kadmowy, ścienny kinkiet LED z awaryjnym, wysokiej jakości oświetlenie LED do ładowania itp.

 

Po ciągłych staraniach ECONLITE, z silną firmą wpływową w Malezji, lepiej rozumie naszą firmę i nasze produkty, chętnie z nami współpracuje i nawiązuje długoterminowe relacje handlowe.

 

Concerning the future, Hangzhou zhuiming Technology Co. Ltd has a clear plan and is working hard towards it. Jeśli chodzi o przyszłość, Hangzhou Zhuiming Technology Co. Ltd ma jasny plan i ciężko pracuje nad jego realizacją. We hope to hold 200 employees during 5 years and sell the products in all the world based the high quality and competitive price. Mamy nadzieję utrzymać 200 pracowników w ciągu 5 lat i sprzedawać produkty na całym świecie w oparciu o wysoką jakość i konkurencyjną cenę.

 

Chiny Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd profil firmy 1

 

 

 

Usługa

1. Dostosowane:

We are a trading company as well as a manufacturer having professional engineers, so any requirements of our customers about products, we will try to develop and research. Jesteśmy firmą handlową oraz producentem posiadającym profesjonalnych inżynierów, więc wszelkie wymagania naszych klientów dotyczące produktów, postaramy się opracować i zbadać. That means OEM and ODM are available, which include: Oznacza to, że dostępne są OEM i ODM, które obejmują:

 • Nadrukowane logo produktu
 • Produkty na zamówienie
 • Indywidualny pakiet

2. Jakość produktów:

With 8 years production and our engineers have done research over and over to make sure the high quality of products. W ciągu 8 lat produkcji nasi inżynierowie przeprowadzali badania w celu zapewnienia wysokiej jakości produktów. Meanwhile, we are sensitive to market for so many years trading experience. Tymczasem jesteśmy wrażliwi na rynek od tylu lat doświadczeń handlowych. We provide fashion design, reasonable and competitive price, and fast lead time. Zapewniamy projektowanie mody, rozsądną i konkurencyjną cenę oraz szybki czas realizacji.

 

3. Zapytanie

Każde zapytanie zostanie udzielone w ciągu 24 godzin.

 

4. Usługa posprzedażna

 • Wszystkie produkty będą ściśle sprawdzane pod względem jakości przed zapakowaniem.
 • Wszystkie produkty będą dobrze zapakowane przed wysyłką.
 • Wszystkie produkty i większość akcesoriów ma 3 lata gwarancji.

5. Płatność

Możesz zapłacić za zamówienie za pośrednictwem: T / T, Western Union, Money Gram, L / C

 

Nasz zespół

Wybierasz Hangzhou Dreamy Techonology Co., Ltd., będziesz cieszyć się naszymi wartościowymi i kompleksowymi usługami, to nasz obowiązek na zawsze.

 

Chiny Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd profil firmy 0

 

 

 

 

 

 

 

 • Alexandra

 • Daniel

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość